יגאל בן אשר – השכרת ציוד לאירועים

כסאות לאירועים – מגוון פתרונות יצירתיים להצלחת כל אירוע.

השכרת כיסאות לאירועים ומסיבות

השכרת כיסאות בפתח תקווה

אנו ממוקמים בפתח תקווה, כידוע בשם "מלאבס" המיקום הגיאוגרפי מאפשר לנו לתת מענה לכל אזור בארץ במהירות ובקלות. בתיאום מראש אנו נתכנן את האירוע שלכם, בהתאם לתכנית הגעת האוחים והתוכנייה שמתוכננת לערב האירוע, ישנם אירועים קטנים וקצרים, וישנם אירועים שנמשכים לפעמים גם מספר ימים, אנו מספקים את המענה בהתאמה אישית לכל סוג של אירוע, כבר בשיחה הראשונה נדע כיצד לשלב את כל אחד ממוצרינו. לצד הכיסאות ובהתאם לצורך ניתן להוסיף: פינות ישיבה, הצללות, שולחנות, פוטונים, תאורה, הגברה וכל מה שהאירוע שלכם צריך.

 

לכל סוג של אירוע

אנו מציעים כיסאות להשכרה לכל סוג של אירוע, בין אם ישנו טקס חשוב של בית ספר או עירייה, או אם החלטתם לחגוג יום הולדת במקום פחות שגרתי, בטבע, בבית, באולם. לכל מטרה, יום הולדת, חגיגות נישואין, חינה, טקס כנס ועוד, אנו כאן בשבילכם, נגיע לכל מקום בארץ, בתיאום מראש ונתן שירות נהדר מעל לכל.
 

הושבה באירוע היא אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל אירוע מהנה ומוצלח. אנו מספקים השכרת כיסאות לאירועים ומסיבות ממגוון סוגים, החל בכיסאות תאילנדים מפוארים, כיסאות מתקפלים עם ריפוד, כיסאות בר, כיסאות קפה וכסאות להושבה סביב שולחנות אוכל במבחר צורות וסגנונות. כל הכיסאות נבחרו על-ידינו בקפידה ומגיעים אליכם נקיים, נוחים ותקינים לשימוש, בהתאמה אישית לאופי האירוע, מספר המוזמנים ועוד. אנו מספקים מענה מושלם לכל סוגי האירועים, עם שירות אדיב ומקצועי שיסייע לאירוע שלכם להפוך להפקה מוצלחת ומדוברת.

השכרת כיסאות בר לבן לאירועים ומסיבות