יגאל בן אשר – השכרת ציוד לאירועים

כיסאות לאירועים פתרונות יצירתיים להצלחת האירוע

השכרת כיסאות לאירועים ומסיבות

כיסאות פלסטיק להשכרה

השכרה של כיסאות לאירועים קטנים כגדולים, פתרונות מיוחדים לאירוע מוצלח, אנו מספקים מענה של השכרת כיסאות גם כשמדובר באירועים גדולים והפקות ענק, אנו מציעים אפשרות בחירה בין כיסאות רגילים או כיסאות מפלסטיק כאלו המתאימים לטקסים וכנסים לימי הולדת, בתי ספר או מסיבה, לנו יש את היכולת לתת מענה עד לאלפי כיסאות בהתאם לביקוש ולגודל האירוע.

 

לכל מטרה השכרה של כיסאות בהתאמה אישית

אחרי הנסיון שצברנו עם השנים, היום נשמח להמליץ ולייעץ לכם באופן אישי ולבנות את התכנון של האירוע הבא, בעיקר באירועים גדולים כנסים וטקסים, ישנו צורך של אירגון ותכנון מראש של כל הציוד הדרוש, ישנם סוגים שונים של אירועים שבהם יש צרכים שונים, יש כאלה שנמשכים לאורך שעות המצריכים הפסקות בין לבין כמו טקסים וכנסים. במקרה זה ניתן לשלב פינות ישיבה ופוטונים המאפשרים לקהל האורחים ליהנות ממרחב ואפשרות של ישיבה בצד בפינה מיוחדת שתתוכנן לאורחי האירוע.

 

השכרת כיסאות בפתח תקווה

אנו ממוקמים בפתח תקווה, כידוע בשם "מלאבס" המיקום הגיאוגרפי מאפשר לנו לתת מענה לכל אזור בארץ במהירות ובקלות. בתיאום מראש אנו נתכנן את האירוע שלכם, בהתאם לתכנית הגעת האוחים והתוכנייה שמתוכננת לערב האירוע, ישנם אירועים קטנים וקצרים, וישנם אירועים שנמשכים לפעמים גם מספר ימים, אנו מספקים את המענה בהתאמה אישית לכל סוג של אירוע, כבר בשיחה הראשונה נדע כיצד לשלב את כל אחד ממוצרינו. לצד הכיסאות ובהתאם לצורך ניתן להוסיף: פינות ישיבה, הצללות, שולחנות, פוטונים, תאורה, הגברה וכל מה שהאירוע שלכם צריך.

 

לכל סוג של אירוע

אנו מציעים כיסאות להשכרה לכל סוג של אירוע, בין אם ישנו טקס חשוב של בית ספר או עירייה, או אם החלטתם לחגוג יום הולדת במקום פחות שגרתי, בטבע, בבית, באולם. לכל מטרה, יום הולדת, חגיגות נישואין, חינה, טקס כנס ועוד, אנו כאן בשבילכם, נגיע לכל מקום בארץ, בתיאום מראש ונתן שירות נהדר מעל לכל.
×

Powered by WhatsApp Chat

× ליצירת קשר ב WhatsApp