יגאל בן אשר – השכרת ציוד לאירועים

אודות

יגאל בן אשר השכרת ציוד לאירועים – מצוינות ואיכות בשירות.

אירוע מוצלח מתחיל בארגון מוצלח ומסתיים כאשר אחרון האורחים עוזב עם חיוך גדול על השפתיים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לייצר את האירוע המושלם, עם מענה מקיף לכל צורך בתחום של השכרת ציוד לאירועים.

במסגרת השירות אנו מציעים השכרת ציוד עבור אירועים, כנסים, טקסים ומסיבות, בכל גודל ובכל היקף. נשמח לקחת על עצמנו כל אתגר ולהיות נדבך חשוב בהפקת האירוע, עם ציוד לאירועים באיכות הגבוהה ביותר. אצלנו תמצאו שולחנות, מגוון סוגי כיסאות, הצללות, ציוד הגברה, פטריות חימום, מצננים, פתרונות ישיבה מתקדמים, טקסטיל מעולה ועוד. בין השאר אנו מציעים מוצרי בוטיק כגון כיסאות תאילנדים מפוארים, כיסאות מתקפלים עם ריפוד מלטף, שולחנות וכיסאות בר ליצירת אווירה יוקרתית ועוד. לצד זאת, אנו מציעים ציוד בסיסי כגון כסאות ושולחנות מפלסטיק עמיד, כך שכל לקוח יכול לבחור מהמגוון, בהתאמה אישית לסוג האירוע.

אנו מתמחים בציוד לאירועי חוץ ופנים, חורף וקיץ, לכל כמות משתתפים, בטבע או בין ארבעה קירות. לקוחותינו מקבלים מענה מקצועי ומדויק החל ביצירת הקשר הראשונית ועד לסיום האירוע, כולל עמידה מלאה בזמנים, שקיפות, אדיבות ויחס אישי. צוות החברה בודק באופן קבוע כל מוצר המגיע ללקוח, כדי להבטיח כי הוא תקין, אסתטי, נקי, נוח לשימוש ומוכן לאירוע שלכם בכל עת.

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר ולהצטרף למעגל הלקוחות המרוצים של יגאל בן אשר. ההצלחה של האירוע שלכם במרחק שיחת טלפון אחת:

תמונות מאירועים